Tipy, čím udělat radost své partnerce?

Příležitost udělat své partnerce radost by neměla být pouze v případě jejích narozenin, svátku, Vánoc či na Valentýna. Možnost udělat jí radost je totiž každý den. A začíná už u  hezkého slova či komplimentu.. Má vaše dívka špatné období a vy dumáte, čím jí udělat radost? Tento článek vám jistě pomůže, přesvědčte se.

Květina, čokoláda a srdce z perníku

Klasické romantické předměty zná snad každý z romantických filmů. A ačkoliv je to pro mnoho žen klišé a tvrdí vám, jak nic podobného nevyžadují a nepotřebují, věřte nám. S tímto jednoduše chybu neuděláte. Ono je totiž v konečném důsledku jedno, jestli je čokoláda zakoupená v obchodě nebo jste donesl bonbon, který vám po obědě daroval kolega z práce. Nezáleží na tom, jestli přinesete květinu z květinářství a nebo utrhnete pár sněženek po cestě domů. Většinu dívek totiž potěší především fakt, že jste si na ní za celý den vzpomněl. Jde o gesto, ne o cenu materiálních dárků. I my však žijeme v realitě, a proto říkáme na rovinu – ne na všechny dívky tohle platí. Záleží na tom, koho máte doma.

Řekněte ano párovým dárkům

Asi tušíme, že při první příležitosti byla vaše reakce – hlavně to ne. Asi chápeme, že pro někoho to může být na první dobrou trapné. Ale zároveň všichni víme, že každá dívka touží po společném předmětu se svým partnerem. Jakémsi spojení vás dvou, které každý uvidí na první pohled. Nemusí to však být hned samé srdíčko, vyznání lásky a jednorožci. Na trhu dnes existuje mnoho možností. 

Můžete vybrat například párové náramky s kamenů a minerálů. Existují dokonce takové náramky, které po stisknutí zavibrují druhému partnerovi a naopak, což může být ideální pro páry, které zažívají vztah na dálku. Dalším skvělým dárkem jsou trička pro páry. Můžete vytvořit trička s vlastním potiskem, který může být vtipný, vystihující i milý.Kreativitě se meze nekladou a vy můžete vymyslet cokoliv vás napadne. 

Vezměte ji za kulturou a dobré jídlo

Ne nadarmo se říká, že čas je ten nejdrahocennější dárek, který člověk může darovat. Tohle platí dvojnásob, pokud máte problém se normálně zastihnout i přes týden. Podle toho, co má vaše přítelkyně či manželka ráda vyberte, jestli ocení kulturní či gastronomický zážitek. Svět nám dnes nabízí nepřeberné množství aktivit k dělání a byla by velké škoda, je nevyužít. 

Na výběr máte mezi divadelním představením, kinem, koncertem či stand-up vystoupení. Za jídlem můžete vzít partnerku do restaurace či na festival jídla. Zvlášť z přibývajícími stupněmi se tyto akce, až bychom řekli, množí. Mimo to můžete vyrazit na rande kamkoliv. Můžete se vydat na pěknou procházku, zahrát si minigolf nebo si zavzpomínat na dětství a jít pouštět draky.

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *